Що буде робити і куди поїде в Україні президент Польщі Дуда. Програма візиту

Президент Польщі Анджей Дуда, який з 11 по 13 жовтня перебуватиме в Україні з офіційним візитом, відкриє пам’ятник польському політику Ганні Валентинович в Києві і підпише в Одесі Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю портів Одеси та Гданська.

Про це в неділю, 11 жовтня, інформує Польське радіо.

Повідомляється, що президент Польщі приїде в Україну разом зі своєю дружиною Агатою Корнхаузер-Дудою. В ході офіційного візиту польський лідер проведе переговори з президентом України Володимиром Зеленським та прем’єр-міністром Денисом Шмигаль.

Також Дуда візьме участь у заходах, приурочених до 80-річчя Катинської трагедії в Биківні та відкриє пам’ятник легенді «Солідарності», етнічній українці Ганні Валентинович на території польського посольства в Києві.

Крім того, президент Польщі покладе кошик з колосками пшениці до пам’ятника жертвам Голодомору в Україні 1932-1933 років і запалить свічку перед хрестом Героїв Небесної Сотні.

Далі Дуда попрямує до Одеси, де він із Зеленським відкриє українсько-польський транспортний і логістичний форум. Також в їх присутності буде підписано меморандум про взаєморозуміння між портами в Одесі і Гданську. Згідно з планом заходів, президент Польщі покладе квіти до меморіальної дошки в пам’ять про загиблого в авіакатастрофі екс-главі польської держави Леха Качинського.

Джерело: