Ще одна українка полетіла в Грецію на відпочинок і також застрягла в аеропорту Афін

Історія з пригодами наших співгромадян, які мимоволі застрягли в аеропорту Афін, отримала продовження. Як виявилося, ще одна наша землячка, яка сподівалася відпочити іноземною курорті, все-таки застрягла в Греції після того, як попередня група українців вилетіла додому.

Про це повідомило посольство України в Греції в коментарі «Європейської правді».

За словами посла України Сергія Шутенко, вона виявилася єдиною пасажиркою з двох рейсів, які прибули вчора, 7 липня, з України до Греції, яка не мала права на перетин кордону.

«З двох рейсів, які прибули у вівторок до Афін, є лише одна громадянка, яка не дослухалася до рекомендацій і полетіла в Грецію з туристичною метою. Її, звичайно, не пустили, і зараз вона, так само, як і попередня група, чекає в аеропорту повернення в Україну. Ймовірно, розголос минулу історію і досвід тих, хто пробув три дні в ізоляторі, спрацювали, і люди зрозуміли, що туристів у Грецію дійсно не пускають », – повідомив посол.

Вчора ввечері українські консули чергували в аеропорту, побоюючись, що на нових рейсах з України знову будуть громадяни, які поки не мають права в’їзду в Грецію, але переповнення ізолятора не відбулося.

Джерело: