Шевченко прокоментував матч Україна – Франція, який його команда програла з рахунком 1: 7

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко прокоментував товариський матч з діючими чемпіонами світу – командою Франції, який його команда програла з рахунком 1: 7.

Джерело: Українська асоціація футболу

Деталі: У грі з Францією українська команда не змогла розраховувати на 14 гравців (80% основного складу), вибули з гри через травми і COVID-19.

Пряма мова: «У нас зараз дуже багато проблемних позицій, і ми не розуміємо, кого зможемо довіклікати на найближчі матчі. Зараз ситуація дуже важка, але потрібно якось з неї виходити. Ми викликали гравців молодіжної смотрящим. Нас чекають два відповідальні матчі, з Німеччиною та Іспанією. Гравці «Шахтаря» ще завтра буде проходити тести, після цього стане зрозуміло, кого ми зможемо викликати з цієї команди ..

Ті, хто вийшли на поле, намагалися грати. Порівнювати наші дві команди поки неможливо, але деякі відрізки в нашому виконанні були непогані – зокрема, початок другого тайму. Франція – чемпіон світу, на жаль, ми не змогли привезти наш кращий склад, щоб якось намагатися конкурувати з нею ..

Сьогодні, визначаючи склад, я виходив з того, що у нас попереду два офіційні матчі. Сидорчук та Караваєв провели останнім часом багато офіційних матчів. Нам треба планувати, кого ми будемо ставити на поєдинки з Німеччиною та Іспанією, а ми поки навіть не знаємо, кого зможемо використовувати. Поки ми працюємо з тим колективом, який є в наявності – 18 польових гравців і один воротар. Ті, кого ми будемо довіклікати, проходити тести. »

Джерело: