«Шавки, бл @!»: Голова НГТУ Аласанія вилаяв журналістку, яка намагалася задати йому питання

Журналісти телекомпанії вимагають звільнення Аласанії з поста глави правління НГТУ. Скріншот з відео

Голова правління ВАТ НГТУ Зураб Аласанія обізвав журналістку телекомпанії «Ера-медіа» «шавкою» після того, як вона спробувала поставити йому запитання, чому закрили програму «Доброго ранку, Країно!».

Ми хочемо почути, чому нашу програму закривають? Я можу за вами йти хочете», – запитувала журналістка на бігу намагався піти від неї Аласанію.

«Шавки, бл @!» – відповів чиновник.

Після цього інциденту, який потрапив на відео, журналісти телекомпанії вимагають порушити питання про доцільність заняття Зураба Аласанія з посади голови правління Громадського і за результатами розгляду – звільнити його від займаної посади. Про це йдеться в зверненні телекомпанії «Ера-медіа» до президента України Володимира Зеленського, Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та Наглядової ради ПАТ «Національна громадська телерадіокомпанія України».

Нагадаємо, як повідомили в НГТУ, з 11 липня поточного року в зв’язку з закінченням договору про розміщення в ефірі телеканалу UA: ПЕРШИЙ ранкова програма «Доброго ранку, країна!» припиняє вихід в ефір.