Шарія та Мураєва викликають на допит у кримінальній справі про відмивання грошей

Анатолій Шарій. Кадр з відео
Сьогодні з ранку на сайті Госфікскальной служби з’явилася повістка-виклик на допит Анатолія Шарія, блогера і лідера «Партії Шарія».

Шарій викликається на допит 3 липня з кримінального виробництва за статтею 209 КК – легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом. Фабула справи не розголошується. Зазначено лише, що кримінальне провадження відкрито 2 червня 2020 року.

повестка о вызове Шария на допрос

За даними джерел «Країни» в ГФС, сама справа стосується фінансування «Партії Шарія».

Однак при цьому, безпосередньо на допит Шарія хочуть викликати в зв’язку з його ж заявами про те, що перший номер у списку «Опозиційного блоку» на виборах в 2019 році Євген Мураєв пропонував Шарію два мільйони доларів США за те, щоб він знявся з виборів в користь «Оппоблока» .Про запропоновану поправку від Мураєва Анатолій Шарій написав в своєму телеграм-каналі і заявив в ефірі телеканалів в середу 24 червня. Він також сказав, що може надати докази своїх слів.

За даними джерел «Країни» на допит у цій же справі буде викликаний і Євген Мураєв.

Як відомо, журналіст і блогер Анатолій Шарій ще за часів президентства Януковича отримав статус біженця в Литві і з тих пір проживає на території Євросоюзу. Останнім часом, він неодноразово підкреслював, що не збирається поки повертатися в Україну.

Джерело: