Шарій показав фото і відео своєї вілли в Іспанії за три мільйони євро

Блогер і лідер «Партії Шарія» Анатолій Шарій і його дружина Ольга Шарій опублікували фото і відео зі своєї вілли в Іспанії.

Днями в ЗМІ з’явилася інформація, що Анатолій Шарій живе на віллі, розташованій на «золотом узбережжі» Коста-Дорада в Іспанії, неподалік від Барселони. Вони припустили, що вартість будинку близько 1 000 000 євро.

Анатолій Шарій в коментарі «Країні» підтвердив, що мова йде про його будинку, але сказав, що його вілла коштує в три рази більше.

А сьогодні лідер «Партії Шарія» опублікував фото і відео зі своєї вілли на своїй сторінці в Facebook. А його дружина опублікувала фото біля басейну.

«Оля цим (будинком – Ред.) Успішно займається і вміє перетворювати щось вартістю в млн або просто землю в правильному місці в те, що варто три. Розумні будинки, де клацанням все відкривається або закривається, де електрика виробляється буквально з сонця або з повітря, де чотири лінії системи безпеки дозволяють людям відчувати себе спокійно, де всі деталі «в тему» ​​і де все продумано для того, щоб людина могла жити і радіти », – написав Анатолій Шарій.

Фото и видео с виллы Шария в Испании

Фото и видео с виллы Шария в Испании

Фото и видео с виллы Шария в Испании

Фото и видео с виллы Шария в Испании

Ми писали, що Шарій звинуватив Офіс президента Володимира Зеленського в підготовці замаху на себе. На Банковій назвали заяву Шарія «смішним» і спробою підняти свій рейтинг на хайп проти президента.

Джерело: