Шахтар увійшов в топ-10 європейських команд, які краще за всіх почали сезон після карантину

Після відновлення футбольного сезону в Європі, який йшов на тривалу перерву через карантинної паузи, спортивні статистики з’ясували, які команди краще за всіх зберегли свою форму в період вимушеного «неробства» і тому краще за інших стартували після відновлення матчів.

Кращий показник в шести топових лігах Європи у мюнхенської «Баварії», чинного переможця Ліги чемпіонів-2020. Експерти нарахували у них 3 бали за матч в середньому. На другому місці йде «Реал» з 2,82 пунктами, і замикає трійку лідерів «Мілан» – 2,5. Таке дослідження провели експерти ВВС.

Бавария лучше всех стартовала после возобновления сезона

Агентство LTT Sports провело такі ж розрахунки і для інших європейських чемпіонатів. Тут на першому місці опинився пітерський «Зеніт» з 2,75 балами, на другому місці австрійський РБ Зальцбург – 2,6. А ось півфіналіст Ліги Європи наш «Шахтар» посів третє місце з показником 2,56 бала.

Статистика Шахтера после рестарта сезона

Якщо ж об’єднати підсумки двох цих досліджень то вийде, що донеччани за кількістю набраних очок займуть п’яте місце серед команд Європи, краще за всіх стартували після відновлення сезону.

Джерело: