Садовий всупереч рішенню Кабміну відмовився посилювати карантин у Львові

У Львові, який потрапив до помаранчевої зони Коронавірусние карантину, обмежувальні заходи не будуть суттєво посилені. Хостели та фітнес-центри продовжать роботу за умови дотримання всіх епідеміологічних норм.

Про це у вівторок, 4 серпня, повідомив мер Львова Андрій Садовий.

«Фітнес-центри та хостели у Львові працюватимуть з дотриманням всіх карантинних норм. Моніторингові групи перевірятимуть дотримання цих правил. Додатково адаптувати місто до правил помаранчевої зони необхідності немає, тому що ми живемо в цьому режимі останні 6 місяців », – заявив міський голова.

Також Садовий закликав жителів Львова дотримуватися всіх норм в умовах епідемії коронавируса в країні.

«А тим, хто дуже цікавиться, чому у Львові більше позитивних випадків ніж в інших областях, раджу порівняти кількість тестувань», – додав мер міста.

На даний момент відомо, що місцева комісія з питань ТЕБ ​​та НС адаптувала рішення державної комісії і постанови Кабміну про введення у Львові помаранчевої зони карантину. Місцева влада розпорядилися перевірити ринки, супермаркети, ТРЦ, спортивні установи і заклади громадського харчування на предмет дотримання карантинних вимог.

Львов не будет ужесточать карантин, несмотря на решение Кабмина. Скриншот: Андрей Садовой в Фейсбук

Нагадаємо, Кабмін продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 серпня, розділивши усі регіони на епідеміологічні зони – зелену, жовту, помаранчеву і червону – за рівнем епідемічної небезпеки поширення Covid-19. В результаті в червону зону увійшли Тернопіль, Луцьк та частина Чернівецької області. Примітно, що Львів потрапив до помаранчевої зони карантину, згідно з правилами якої, робота хостелів і турбаз, розважальних закладів та ресторанів вночі, а також спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури повинні бути заборонена.

Джерело: