Румунія зобов’язала українців проходити 14-денний карантин при в’їзді в країну

Українським туристам, які хочуть відвідати Румунію, доведеться пройти 14-денну самоізоляцію при в’їзді в країну. Таке рішення румунський уряд прийняв у зв’язку з погіршенням ситуації з коронавірусів в Україні.

Про це інформує видання Mediafax.

Так, сьогодні Національний інститут громадського здоров’я Румунії включило Україну до списку країн з високим епідеміологічним ризиком. У зв’язку з цим українським туристам доведеться пройти 14-денний карантин. Відповідне рішення вступає в силу в 00:00 7 жовтня. У список, крім України, увійшли США, Франція, Великобританія, Іспанія, Молдова, Угорщина, Грузія і ще 42 країни.

При цьому якщо громадяни України залишаються в Румунії протягом менш 3 доби і можуть пред’явити негативні результати тесту на Коронавірусние інфекцію, зроблений максимум за 48 годин до в’їзду в країну, вони звільняються від обов’язкової самоізоляції.

У той же час, якщо туристи, які в’їхали в Румунію після 7 жовтня, після 10-го дня самоізоляції можуть її закінчити, якщо зроблять тест на коронавірус на 8-й день карантину і результат буде негативним.

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, до 15 жовтня в Румунії діє режим надзвичайної ситуації. Він передбачає заборону на в’їзд в країну через пункти перетину кордону для іноземців, в тому числі і українців, і осіб без громадянства. Разом з тим, діє ряд винятків із цієї заборони, які стосуються окремих категорій осіб.

Джерело: