Репер Серьога розповів про причини, які змусили його забрати дітей у екс-дружини

Реп-виконавець Серьога (який виступає під псевдонімом Поліграф ШарікOFF) вперше назвав вагомі причини, які спонукали його прийняти рішення забрати синів – Марка і Платона – з Києва, де вони жили з мамою, до Харкова, де проживає артист.

Про це він розповів в документальному фільмі «Тиха заводь». Серьога зізнався, що відчув у своїх дітях продовження себе і після цього вирішив зробити все можливе, щоб виростити хлопчиків сильними і здоровими. Він заборонив їм грати в комп’ютерні ігри, показав як рубати дрова, навчив грати в футбол. У фільмі взяли участь сини Серьоги – 11-річний Марк і 8-річний Платон. Вони розповіли, як добре проводять час разом з батьком, чим займаються і як взагалі живуть. Старший син розповів, що у нього з’явився графік, він вранці застилає постіль, чистить зуби, йде на турнік, потім снідає, допомагає брату приготувати їжу.

«Я якось спостерігав за тим, як старший син Марк грає в футбол. Я побачив, що у нього не дуже виходить, йому не вистачає швидкості, витривалості, реакції. Я одного разу підійшов до нього після гри і кажу: «Ти хочеш встигати за м’ячем?». Він відповів «так». Я йому сказав: «Поїхали зі мною, поживемо кілька місяців разом, потренуємося, я налагоджу тобі тренувальний процес. Подивимося, що з цього вийде ». Приблизно в цей же час почали надходити скарги від вихователів на молодшого сина Платона щодо його поведінки. Став неврівноваженим, неконтрольовані викиди емоцій, часто негативних. Надійшла пропозиція витратити якісь кошти на психолога, на що я відповів: «Я сам впораюся з ситуацією. Дитині не потрібен психолог. Дитині потрібен батько ». І вони поїхали зі мною в Харків », – пояснив Серьога.

Хлопчик повідомив, що з ними живе дідусь, який прибирає Серьога. У чоловіка стався інфаркт, була клінічна смерть. Син приїхав з онуками, забрали, обстежили. А поки Серьога відсутня у справах, за синами доглядає Філіп, який служив у Французькому легіоні. Саме він привчив хлопців до режиму і дисципліни.

Тим часом Серьога розповів, що він принципово не кричить на дітей і не застосовує фізичні покарання. «У них є відповідальність, у них є графік, у них є режим. У них є чіткі завдання, які їм встановили старші, які вони виконують. У них є щоденна важка робота над собою. А чим зайняті ваші діти? » – сказав репер.

Діти додали, що раніше вони постійно дивилися телевізор і знали напам’ять усі реклами, а зараз вчать вірші.

Джерело: