Рекордне число ураганів призвело до того, що у метеорологів США закінчилися імена для їх назв

У 2020 році відбулося так багато ураганів, що у американських метеорологів закінчилися імена для їх назв. З такою проблемою зіткнулися в Національному ураганному центрі США, де зазнають труднощів з тим, які імена присвоювати майбутнім тайфунів і шквалам нинішнього року. Про це пише Vice.

Справа в тому, у метеорологів є списки імен для ураганів на 21 букву латинського алфавіту, виключаючи Q, U, X, Y і Z, до яких важко підібрати імена. Кожна буква використовується один раз на рік і як правило, повторюється раз в шість років. Якщо раптом ці літери закінчуються, метеорологи переходять на грецький алфавіт.

В останній раз американські метеорологи стикалися з такою проблемою в 2005 році, коли імена закінчилися 17 жовтня і довелося переходити на грецькі літери.

Уточнюється, що сезон ураганів в 2020 став одним з наймасштабніших в історії. В даний час він знаходиться на своєму піку, а закінчиться тільки 30 листопада. Тільки в серпні метеорологи передбачили від 19 до 25 штормів в Атлантиці, в той час, як за рік в середньому відбувається близько 12 ураганів.

Джерело: