Рейтинг схвалення українцями Степанова виявився в три рази більше, ніж у Супрун

Всього 6% українців вважають, що колишня виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун відстоювала їхні інтереси при проведенні медичної реформи. 19% опитаних громадян упевнені, що цим на своїй посаді займається діючий глава МОЗ Максим Степанов.

Про це свідчать дані соціологічного дослідження, проведеного з 3 по 9 липня «Центром Разумкова» і Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва.

Так, на питання «хто з перерахованих нижче осіб відстоює інтереси громадян в процесі реформування системи охорони здоров’я?» відповіли:

Ніхто – 34,6% опитаних українців
Міністр охорони здоров’я Максим Степанов – 19,1%
Президент України Володимир Зеленський – 15,7%
Важко відповісти / немає відповіді – 14,9%
Лікар і блогер Євген Комаровський – 14,6%
Головний санітарний лікар Віктор Ляшко – 14,2%
Колишня в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун – 6,2% (в 3,1 рази менше, ніж у Степанова – Ред.)
Глава комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Михайло Радуцький – 3,4%
Інша людина – 1,3
Дослідження проводилося методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання 2022 респонденти, за винятком Криму і окупованих територій Донецької і Луганської областей. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95%. Фінансування опитування здійснено в рамках проекту МАТРА посольства Королівства Нідерландів.

Украинцы считают, что об их здоровье Степанов заботится лучше чем Супрун - опрос. Скриншот

Нагадаємо, нещодавно міністр охорони здоров’я Максим Степанов анонсував созданін медичної ради, який займеться впровадженням реформ системи охорони здоров’я в Україні.

Джерело: