Радикал Корчинський в прямому ефірі облив водою гея-атовця

Інцидент стався в прямому ефірі. Скріншот з відео
Лідер радикальної групи «Братство» Дмитро Корчинський облив водою учасника АТО, главу об’єднання ЛГБТ військових, ветеранів та волонтерів Віктора Пилипенко, який вже кілька років не приховує свою нетрадиційну сексуальну орієнтацію. Інцидент стався в прямому ефірі телеканалу «Апостроф ТВ».

У телепрограмі йшлося про можливість легалізації нетрадиційної сексуальної орієнтації в Україні. Корчинський категорично не підтримує цю ініціативу. Ведуча запитала, полегшило б ситуацію з ЛГБТ-спільнотою в країні відкриту заяву когось із публічних особистостей про свою приналежність до секс-меншин.

«Взагалі нормально, коли в суспільстві можуть жити відкрито. На жаль, в Україні з цим ситуація значно складніше, і людям важко робити камінг-аути … Отримаєш по морді або з’явиться ось таке пусте місце, яке буде на цьому робити капітал », – вказуючи рукою на Корчинського відповів Пилипенко.

У свою чергу, Корчинський схопив склянку води і хлюпнув вмістом в обличчя Пилипенко. Потім лідер радикалів замахнувся на представника ЛГБТ. Але провідною вдалося розвести конфліктуючі сторони на свої місця в студії. »Ти – порожнє місце, запам’ятай … Пусте місце … Ця людина провокує, щоб я пішов. Але мене радує, що тебе це так зачепило … Балабол », – сказав Пилипенко, звертаючись до Корчинського.

Провідна закликала сторони до компромісу.

Джерело: