Рада призначила Ольгу Піщанську главою Антимонопольного комітету

В ході засідання в четвер, 16 липня, Верховна Рада підтримала призначення Ольги Піщанської главою Антимонопольного комітету. За відповідний проект постанови проголосували 255 нардепів.
«Основними пріоритетами конкурентної політики в найближче майбутнє, особисто для себе, я ставлю боротьбу зі зловживанням існуючих монополій і картелів, використання інструментів зниження бар’єрів входу на ринки, припинення антиконкурентних дій органів влади, посилення інституційної спроможності комітету і реформування органу оскарження у сфері громадських закупівель» , – сказала Піщанська, виступаючи перед нардепами.

Відзначимо, що Піщанська з вересня 2019 року обіймала посаду першого заступника глави АМКУ. До цього більше 15 років працювала на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», де також працював і її попередник в Комітеті Юрій Терентьєв.

Народилася нова керівниця Антимонопольного комітету в 1975 року. У 1997 році закінчила Криворізький технічний університет за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво», а в 2001 році отримала ступінь магістра економіки підприємництва в Київському національному економічному університеті.

Джерело: