Рада підтримала зміни до держбюджету щодо ремонту доріг і мостів

На засіданні в четвер, 3 вересня, Верховна Рада в першому читанні підтримала законопроект про зміни до бюджету на 2020 рік щодо відновлення автомобільних доріг загального користування та аварійних мостових споруд.

За прийняття документа за основу проголосували 240 народних депутатів.

У пояснювальній записці зазначено, що законопроект розроблений з метою вдосконалення процесу виконання ремонтно-будівельних робіт на соціально і економічно важливих автомобільних дорогах загального користування та об’єктах комунальної власності в ряді областей України.

Документ передбачає, що обмеження щодо граничної величини місцевого боргу не застосовуватимуться за умови, якщо витрати, пов’язані з таким боргом, не перевищуватимуть в наступних бюджетних періодах 30% обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг.

Також передбачається дозволити обласним державним адміністраціям, які отримали статус військово-цивільних адміністрацій, в особі їх керівників здійснювати в 2020 році місцеві запозичення з дотриманням вимог Бюджетного кодексу та чинного законодавства України.

Джерело: