Рада може призначити главу НБУ вже в понеділок: стали відомі деталі

Верховна Рада України може в понеділок провести позачергове пленарне засідання, на якому розгляне кадрові питання: призначення глави НБУ, голови Антимонопольного Комітету і віце-прем’єр-міністра з питань ВПК.

Про це сайту «Сегодня» повідомив народний депутат України (фракція «Слуга народу») Олександр Качура.

«На цьому тижні ми постараємося вирішити кадрові питання по голові НБУ, голові Антимонопольного комітету, по віце-прем’єру з питань ВПК. Думаю, вони будуть вирішені до п’ятниці. Але не виключено, у нас буде позачергове засідання о 14.00 в понеділок, на якому ми розглянемо », – сказав Олександр Качура.

Народний депутат дав зрозуміти, що проведення позачергового засідання буде залежати від того, як фракція відреагує на запропоновані кандидатури на посаду глави НБУ.

«У нас буде зустріч фракції (з кандидатом в голови НБУ) після останніх вже консультацій. І потім вже будемо вирішувати, як далі », – сказав Олександр Качура.

При цьому він відмовився назвати ім’я кандидата, зазначивши, що «поки не готовий».

«Немає ще остаточного варіанту. Є кілька кандидатів. Але ми будемо зустрічатися з одним, який буде визначений після консультацій », – сказав Олександр Качура.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський передав на розгляд Верховної Ради проект постанови про звільнення Якова Смолія з посади голови Національного банку України 2 липня.

Джерело: