Продаж в ломбарді брендових годинників і ювелірних прикрас

Послугами ломбарду користуються багато сучасних людей. У таких закладах можна здати коштовності і отримати за це пристойну суму грошей. При бажанні речі можна викупити назад. Для цього потрібно повернути фінансові кошти разом з нарахованими відсотками. Послуги ломбардного закладу – це зручний варіант для оперативного вирішення питань, пов’язаних з купівлею великої побутової техніки, проведенням медичних операцій, оплатою навчання у вузі, організацією туристичних подорожей. Від одержувачів фінансових коштів не потрібно звітів про їх використання.

Особливості оцінки та викупу жіночих і чоловічих брендових годин

У ломбарді викуп годин використовується особами, що мають у володіння дорогі хронометри відомих світових виробників. Такі вироби відрізняються гарним зовнішнім оформленням, високою якістю збірки, наявністю міцного корпусу, виготовленого з дорогоцінного металу. Популярні моделі годин характеризуються багатофункціональністю і максимальною точністю показників.

При їх продажу в ломбарді здійснюється експертна оцінка. Вона передбачає візуальних огляд предмета і його апаратну діагностику. Остаточна вартість годинника залежить від різних чинників:

наявність або відсутність механічних пошкоджень;
цілісність і точність робочого механізму;
наявність заводської упаковки і технічної документації;
кількість цінного матеріалу, використаного при виготовленні корпусу і функціональних деталей.
Якщо збереглася заводська упаковка, то вартість хронометра значно збільшується. Більш висока ціна встановлюється на брендові годинники, які не втратили своєї естетичної привабливості.

Оцінка ювелірних прикрас в ломбардному закладі

Багато людей вважають за краще користуватися послугами ломбарду для продажу дорогоцінних прикрас. Об’єктивна оцінка ювелірних виробів здійснюється в онлайн-режимі, який дозволяє економити вільний час клієнтів.

Проведення віддаленої експертизи має багато переваг:

можливість визначити реальну вартість коштовностей;
оперативне виконання всіх необхідних операцій;
збереження конфіденційності особистої інформації замовників;
переклад фінансових ресурсів безпосередньо після підписання договору про скупку ювелірних прикрас.
У ломбарді можна продати навіть речі, які мають механічні пошкодження або заводські дефекти.

Джерело: