«Приватбанк» запустив біометричні термінали для оплати обличчям

Приватбанк оголосив про запуск біометричних POS-терміналів FacePay24, які дозволяють оплачувати покупки при відсутності карти за допомогою ідентифікації особистості.

Про це йдеться в прес-релізі банку.

Керівник напрямку обслуговування торгових підприємств Приватбанку Євген Васильцов розповів, що «оплата особою» поки доступна на 260 POS-терміналах Android PAX, до кінця 2020 року банк планує запустити в Україні 7700 FacePay24.

«Для використання сервісу« оплата особою »клієнтам банку необхідно встановити на смартфон оновлений додаток Privat24 і активувати оплату FacePay24, а потім зробити три фото з різних ракурсів і прив’язати до них обрану банківську карту», ​​- йдеться в повідомленні.

Для оплати в POS-терміналах Android PAX за допомогою ідентифікації особистості після введення суми необхідно вибрати на терміналі «оплата особою», подивитися на фронтальну камеру терміналу, натиснути кнопку «оплатити» і підтвердити операцію введенням пін-коду.

«FacePay24 використовує одну з провідних в світі систем автоматичного розпізнавання осіб Amazon Rekognition і забезпечує повну безпеку персональних даних клієнтів, включаючи технічний і фізичний контроль, шифрування даних при зберіганні і передачі», – запевнили в банку.

Джерело: