Принци Гаррі та Вільям готують особливий подарунок до 60-річчя принцеси Діани

1 липня 2021 року принцесі Діані виповнилося б 60 років. На честь дня народження першої дружини спадкоємця британського престолу принца Чарльза її сини – принц Вільям і принц Гаррі – готують особливий подарунок.

28 серпня брати Вільям і Гаррі звернулися зі спільним офіційною заявою. Вони повідомили, що з нагоди ювілею принцеси Уельської 1 липня 2021 року, а також річниці від дня її смерті, в саду Кенсингтонського палацу буде встановлена ​​її статуя, передає E! News.

«Статуя була замовлена ​​в ознаменування двадцятої річниці її смерті і визнання її позитивного впливу на Великобританію і весь світ», – сказали Вільям і Гаррі.

Герцог Уельський і герцог Сассекському відзначили, що хочуть, щоб статуя Діани нагадувала гостям палацу про життя їх матері і її спадщині.

Відзначимо, що це перше спільне звернення принців Вільяма і Гаррі після того, як останній переїхав разом зі своєю дружиною Меган Маркл в США. ЗМІ неодноразово писали про сварку між братами, самі ж вони практично не коментували ці чутки.

Джерело: