При операції із затримання полтавського терориста один з копів отримав перелом

У Полтаві 28-річний поліцейський отримав перелом правої стопи під час операції із затримання терориста-викрадача Романа Скрипника, якого все ще шукають в Решетилівському та Миргородському районах Полтавської області.

Про це повідомляє сайт полтавської ОДА.

«23 липня в першу міську клінічну лікарню Полтави з діагнозом: перелом кістки правої стопи госпіталізовано громадянина Ш., 1992 року народження, співробітник Полтавського відділу поліції ГУНП в Полтавській області. Травми потерпілий отримав під час виконання трудових обов’язків, в результаті наїзду на нього автомобіля. Стан здоров’я чоловіка – середньої тяжкості », – йдеться в повідомленні.

Місцеве видання «Полтавщина» повідомляє, що травму поліцейський отримав під час операції із затримання Романа Скрипника. У поліції підтвердили факт травмування свого співробітника.

Нагадаємо, що опинився в заручниках полтавського терориста і пізніше відпущений на свободу полковник поліції Віталій Шиян відчуває себе добре і продовжує виконувати свої обов’язки.

Вчора в Полтаві на вулиці Остапа Вишні 32-річний Роман Скрипник викрав машину, після чого погрожував підірвати себе і свого заручника гранатою.

Джерело: