Премія Emmy Awards-2020. Netflix побив рекорд HBO і номінований на 160 статуеток

Цього року лауреати телевізійної премії «Еммі-2020» стануть відомі 20 вересня, і в Лос-Анджелесі вже оголосили номінантів на культову нагороду.

Родзинкою майбутньої церемонії стало те, що Netflix вже побив торішній рекорд HBO і виявився номінований відразу на 160 статуеток. Основне суперництво розгорнеться між серіалами «Хранителі» (26 номінацій) і «Дивовижна місіс Мейзел» (20 номінацій).

На звання кращого драматичного серіалу претендують такі роботи – «Краще телефонуйте Солу», «Вбиваючи Єву», «Озарк», «Дуже дивні справи», «Спадкоємці», «Корона», «Розповідь служниці» і «Мандалорец».

За приз в номінації «кращий актор драматичного серіалу» поборються Джейсон Бейтман ( «Озарк»), Біллі Портер ( «Поза»), Брайан Кокс і Джеремі Стронг ( «Спадкоємці»), Стів Карелл ( «Ранкове шоу»), Стерлінг К. Браун ( «Це ми»).

Серед драматичних актрис першого плану на нагороду номіновані Зенден ( «Ейфорія»), Джоді Комер і Сандра О ( «Вбиваючи Єву»), Лора Лінні ( «Озарк»), Олівія Колман ( «Корона») і Дженніфер Еністон ( «Ранкове шоу» ).

У номінації «кращий комедійний серіал» представлені «Стримай свій ентузіазм», «Мертвий для мене», «Біла ворона», «Шіттс Крик», «В кращому світі», «Метод Комінскі», «Дивовижна місіс Мейзел», «Чим ми зайняті в тіні ».

У список претендентів на звання кращого актора комедійного серіалу потрапили Дон Чідл ( «Чорний понеділок»), Ентоні Андерсон ( «Чорна комедія»), Рамі Юссеф ( «Рамі»), Юджин Леві ( «Шіттс Крик»), Тед Денсон ( «В кращому світі ») і Майкл Дуглас (« Метод Комінскі »).

У номінації «краща актриса комедійного серіалу» представлені Трейсі Елліс Росс ( «Чорна комедія»), Крістіна Епплгейт і Лінда Карделліні ( «Мертвий для мене»), Ісса Рей ( «Біла ворона»), Кетрін О »Хара (« Шіттс Крик » ), Рейчел Броснахен ( «Дивовижна місіс Мейзел»).

Наша довідка

Нагорода «Еммі» відзначає досягнення в галузі телебачення. Вона вручається в десятках номінацій, в тому числі за кращий драматичний і комедійний серіали, найкращим акторам і актрисам в серіалах в цих жанрах, за кращі програми та розважальні шоу, відзначаються музичне та звукове оформлення, зачіски, грим, монтаж, світло. Золота статуетка «Еммі», виконана у вигляді крилатої жінки з символічним атомом в руках, уособлює єдність науки і мистецтва.

Джерело: