Пожежі в Луганській області забрали життя вже дев’яти осіб

Станом на 12:00 1 жовтня в результаті пожеж в Луганській області загинули 9 осіб. Вогонь пошкодив вже близько 250 будівель на території регіону.

Про це у четвер, 1 жовтня заявив глава оперативної урядової групи, перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий під час прес-брифінгу, передає «Інтерфакс-Україна».

«На жаль, на сьогодні ми маємо 9 загиблих: один в результаті пожежі, інші – після проведення відповідних експертиз буде відповідне рішення з причин загибелі цих осіб», – сказав Яровий.

При цьому ще станом на 11:30 в ГСЧС повідомляли про 8 загиблих і 10 госпіталізованих в результаті події.

«Евакуйовано 120 чоловік, в тому числі з: сів Муратово – 35 осіб (розміщено в смт Новоайдар в школі і лікарні), Воронове – 40, Сиротине – 25 Осколонівка – 20 (евакуйовані з трьох сіл розміщені в м.Сєвєродонецьк)», – заявили в прес-службі рятувальників.

За їхніми даними, вогонь пошкодив приблизно 250 будинків на території Луганської області (Воронове -70, Сиротине – 64, Метьолкіне – 30, Муратово – 26, Капітанове – 20, Осколонівка – 20, Кряківка – 2, Трьохізбенка – 2).

«Силами ГСЧС на околиці Сєвєродонецька здійснюється гасіння пожежі на складі побутової хімії і лакофарбових виробів (залучено 15 осіб, 4 од. Техніки); Пожежі на заводі антисептиків (зберігається 30 тонн спирту) і на хлораторної насосної станції ліквідовані (зберігається 280 кг хлору) », – додали в ГСЧС.

Представники відомства підкреслили, що на даний момент вогонь не поширюється в бік Сєвєродонецька.

«За попередніми оцінками орієнтовна площа пройдена вогнем у всіх 6 осередках, становить близько 9,3 тис. Гектарів», – йдеться в інформації.

Всього до гасіння залучено 1 247 чоловік і 209 одиниць техніки. Роботи проводяться в цілодобовому режимі на всіх 6 основних осередках пожеж.

Джерело: