Порушення перемир’я направлено на дискредитацію домовленостей ТКГ – Генштаб

Начальник Генерального штабу ЗСУ Сергій Корнійчук заявив, що порушення «тиші» з боку збройних формувань Росії спрямовані на дискредитацію домовленостей Тристоронньої контактної групи.

Джерело: Корнійчук в ефірі «Свобода слова» на ICTV

Пряма мова: «Їх провокаційні дії мають на меті дискредитувати домовленості ТКГ, виставити нас (ВСУ – УП) такими, що не здатні керувати своїми Збройними силами. Щоб таким чином далі мати право на свої відповідні дії.

Але ВСУ сьогодні показують те, що вони стабільно виконують поставлене завдання і готові до адекватного реагування на всі прояви ».

Деталі: Начальник Генштабу також додав, що порушення режиму припинення вогню все ще носять одиничний характер. У той же час в ЗСУ оцінюють загальну ситуацію на фронті, яка свідчить, що порушення не є масштабними.

Нагадаємо:

Штаб ООС повідомив про загибель двох військовослужбовців, які були відрізані вогнем від решти особового складу поблизу Верхньоторецька і підірвалися на невідомому вибуховому пристрої на мінному полі противника.
Формуваннями РФ порушили режим припинення вогню поблизу населеного пункту Красногорівка, в результаті якого був поранений український військовослужбовець.
Уже після вечірнього відомості в прес-центрі ВЗГ повідомили про другий обстріл бойовиків, в результаті якого загинув український військовий.
У Новгородського двоє військовослужбовців підірвалися на вибуховому пристрої і отримали поранення різного ступеня тяжкості.

УП

Джерело: