Порошенко у відпустці витратив понад два мільйони на оренду житла

З 27 липня по 4 серпня нардеп Петро Порошенко з дружиною і дітьми відпочивав у Туреччині. «Країна» публікувала ексклюзивні подробиці відпустки сім’ї екс-президента. За нашими даними, він полетів в Бодрум приватним літаком Learjet 6 з бортовим номером T7-ISH. Такий чартер коштує 15 000 євро без харчування в один кінець.

Провів на узбережжі Середземного моря політик 9 днів і повернувся до Києва. Відразу після нашої публікації Порошенко оприлюднив істотні зміни до своєї податкової декларації. А саме вказав, що витратив більше мільйона (на транспортні послуги 530 095 грн, ще 650 043 грн обміняв на валюту). Кількома днями пізніше на сайті НАПКА (Національне агентство з питань запобігання корупції) з’явилося уточнення що народний депутат витратив ще 2 055 Ціна: 506 грн на оплату проживання і знову-таки валютобменная операція на 2 596 448. Судячи з документу, ці розтрати були за 5 днів до відпустки на турецькому курорті.

скриншот документа

Нагадаємо, що до пандемії короновіруса п’ятий президент України вважав за краще відпочивати на Мальдівах, Сейшелах і часто літав в європейському напрямку.

Джерело: