Порошенко офіційно не вітав Путіна з Днем Росії – Пісков

Прес-секретар Путіна Дмитро Пісков заявив, що 12 червня 2014 року президенти РФ і України не обмінювалися вітальними посланнями з нагоди Дня Росії.

Про це пише «Інтерфакс-Україна».

Відзначимо, як уже повідомляла «Країна», новина про те, що Петро Порошенко під час телефонної розмови 12 червня 2014 «привітав Путіна з національним святом – Днем Росії» була опублікована на офіційному сайті Кремля.

Тим часом, 10 липня 2020 року Дмитро Пісков вже не став підтверджувати журналістам факт того, то привітання мали місце.

«Не можу вам підтвердити цей факт. Ніяких обмінів вітальними посланнями, які протокольно передбачені за такими національних свят, які не здійснювалося. Чи не здійснюється, власне, і зараз, на жаль », – сказав Пісков.

Також він заявив, що йому невідомо про телефонні розмови, під час яких звучали такі поздоровлення.

Прес-секретар президента РФ також прокоментував інший скандал, в який після публікації третьої частини «плівок Деркача» потрапив Порошенко. Йдеться про оприлюдненої записи телефонної розмови Порошенко і Путіна від 30 квітня 2015 року, в ході якого також звучали привітання – на цей раз з 1 Травня.

«Перше. Ми ніколи не коментуємо і не розкриваємо деталі міжнародних розмов нашого президента з закордонними візаві, за винятком тієї інформації, котирую ми даємо в повідомленнях прес-служби. Друге. Що стосується опублікованого запису, мені невідомо про те, що така розмова могла мати місце, і також я не можу нічого сказати про автентичність цього запису », – сказав Пісков.

Джерело: