Помічниця Вакарчука, який пішов з Ради, продовжує отримувати майже 47-тисячну зарплату

Екс-лідеру партії «Голос» Святославу Вакарчуку, який позбувся мандата народного депутата, не нараховується зарплата з Верховної Ради. При цьому його помічники-консультанти продовжують виконувати свої обов’язки, а деякі і отримують за це понад 45 тисяч гривень.

Про це свідчить відповідь Ради на інформаційний запит, пишуть «Українські новини», в п’ятницю, 11 вересня.

Так, штатному помічнику-консультанту депутата Ярослава Юдіної за липень і серпень була нарахована стандартна заробітна плата в розмірі 46,9 тисяч гривень щомісяця. У той час, як помічники-консультанти Наталя Бест, Анна Зелінська та Юрій Поздняков працюють на громадських засадах і зарплату в ВР не отримують.

У той же час, вже на початку вересня дані про Ярослава Юдіну як помічника-консультанта зникли зі сторінки Вакарчука на офіційному сайті парламенту. Тепер там числяться тільки його помічники на громадських засадах.

Нагадаємо, про свій відхід з парламенту Вакарчук заявив ще 11 червня. За його словами, він хоче залишитися в складі партії, але покинути Раду.

Однак на засіданні 18 червня, за проект постанови № 3673 про дострокове позбавлення повноважень народного депутата Вакарчука проголосувало 175 нардепів при необхідних 226 голосах.

Після чого він вийшов зі складу власної фракції «Голос», а незабаром члени партії «Голос» провели з’їзд, на якому позбавили свого екс-лідера мандата народного депутата.

Джерело: