Полякова посварилася зі Степановим у прямому ефірі через свій концерт у Харкові

Українська поп-співачка Оля Полякова влаштувала перепалку в прямому ефірі з міністром охорони здоров’я Максимом Степановим через його недавньої реакції на концерт за участю артистки в Харкові 3 жовтня.

Суперечка стався в ефірі каналу «Україна 24», відео оприлюднено в Youtube.

Так, Полякова заявила, що глава Харківської ОДА Олександр Кучер нібито запевнив її, що концерт був не заборонений карантином. Вона додала, що подальший скандал і відкриття проти неї кримінальної справи, пов’язані з передвиборчою кампанією.

«Хотіла б запитати у міністра Степанова про його словах про спалах захворюваності Covid-19 після концерту в Харкові, де я брала участь. Після ваших слів про те, що захворюваність зросла, цілий ряд ЗМІ та чиновників використовували ваші слова і висловлювалися на мою адресу не зовсім коректно. Я не можу залишити вашу заяву без відповіді », – заявила співачка.

Поп-діва переконана, що статистика захворюваності в Харкові після її концерту не зросла. Більш того, вона стверджує, що після виступу, навпаки, було зафіксовано менше випадків коронавируса: 2 жовтень було 342 хворих, а 4 жовтня – 271.

«Якщо динаміка зменшилася, то виступ Полякової впливає позитивно і її концерт треба проводити щодня? Я хочу вірити, що ви помилилися в цифрах, фактах і уявленнях, коли видавали інформацію таким чином, що ЗМІ перекрутили її некоректно по відношенню до мене … Якщо ви помилилися, то скажіть це зараз, я вас зрозумію, так буває, у вас адже складна нервова робота. Але миритися з передвиборними маніпуляціями, в яких моє ім’я використовують, я не буду », – додала Полякова.

У свою чергу, Максим Степанов, відповідаючи співачці, порадив їй уважніше подивитися, що саме він говорив про концерт в Харкові.

«Якщо подивитися на динаміку захворюваності, яка є на сьогоднішній день в Харкові, то місто на час концерту, в якому ви брали участь, знаходився на перших місцях по захворюваності в Україні. Ви там приводили цифру 342 хворих на 2 жовтня, на сьогодні це близько 500-600 чоловік, які страждають Сovid-19 », – cказал він.

Степанов додав, що висував претензії не їй особисто, а організаторам концерту.

«Ми під час пандемії і під час такого зростання коронавирусной хвороби при всій повазі до вас, до всіх ваших колег, які виступають в цій індустрії, що не будемо дозволяти проводити ці масові заходи. Ми не можемо нехтувати здоров’ям громадян. Будь-які масові заходи, в тому числі концерти, є тими факторами, які впливають на зростання коронавирусной хвороби. І не важливо, який артист проводить цей концерт », – заявив Степанов.

Нагадаємо, безкоштовний концерт Ольги Полякової пройшов на шкільному стадіоні в Новобаварського районі Харкова 3 жовтня, він був присвячений Дню вчителя. Поліція після концерту відкрила кримінальну подія в зв’язку з порушенням карантину, досудове розслідування триває.

Максим Степанов жорстко розкритикував цей захід.

«Харків, який постійно знаходиться в антирекорди, практично кожен день встановлює нові антирекорди, ну дуже важливо для місцевої влади провести цей концерт. Звичайно, у нас же вибори. Чи не здоров’я і життя громадян головне, а вибори. Тому обов’язково треба провести концерт 3 жовтня, зібрати тисячі людей, щоб потім подивитися, яка кількість хворих буде через тиждень-десять днів », – сказав він на на своєму брифінгу 5 жовтня.

Також ми писали, що співачка на початку вересня публічно виступила проти деяких обмежень, які ввели в Україні щодо організаторів концертів. Вона покликала українських артистів прийти до Кабміну. У Раді після мітингу Полякової вирішили розглянути законопроект про підтримку шоу-бізнесу.

Джерело: