Полтавського терориста вбив снайпер при затриманні

У ніч на суботу, 1 серпня, снайпер ліквідував полтавського терориста Романа Скрипника, якого правоохоронці розшукували вже тиждень. При затриманні він взяв в заручники поліцейського, який його знайшов. Новина про це повідомив сьогодні ближче до ранку заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко на Facebook.

«01 серпня, близько 02.00, на околиці селища Опішня Зіньківського району (Полтавська область – Ред.) Під час проведення заходів щодо розшуку Скрипника, в один з нежитлових будинків зайшов начальник СРПП Зіньківського відділення Гадяцької відділу поліції капітан поліції Гума і виявив злочинця», – повідомив Геращенко.

За його словами, Скрипник, погрожуючи гранатою, взяв в заручники поліцейського.

Однак у Гуми було при собі табельну зброю. З метою затримання зловмисника була введена в дію спеціальна поліцейська операція «Грім».

У підсумку співробітники поліцейського спецназу КОРД точним пострілом ліквідували терориста.

Заручник встиг за три секунди відскочити від місця вибуху гранати. Він залишився живий і неушкоджений.

Геращенко зазначив, що у Романа Скрипника була можливість здатися поліції і залишитися живим, хоча і провести багато років за гратами, але він вибрав свій шлях.Пост Геращенко о полтавском террористе Скрипнике

Нагадаємо, 23 липня в Полтаві поліцейські намагалися затримати Скрипника за підозрою в крадіжці автомобілів. Під час цього злочинець почав погрожувати гранатою і захопив співробітника поліції. Пізніше в його руках опинився начальник карного розшуку, який змінився з поліцейським. Злочинцеві дали службовий автомобіль, на якому він поїхав разом із заручником і поїхав за місто у напрямку до Києва.

Потім стало відомо, що Скрипник посеред дороги кинув авто і зник у лісосмузі. При цьому офіцера поліції він відпустив. Полтавського терориста довго шукали, при затриманні йому міг загрожувати довічне ув’язнення за захоплення співробітника поліції і посягання на його життя.

Раніше ми докладно писали про те, чому поліція досі не може зловити полтавського терориста Скрипника. Ситуацію ускладнювало те, що Скрипник має ряд психічних розладів і навчений виживати в екстремальних умовах. В останні дні представники поліції припускали, що Скрипник може накласти на себе руки.

Терорист раніше притягувався до кримінальної відповідальності в 2007, 2008 і 2014 роках за крадіжки, вживання наркотиків і їх продаж.

Джерело: