Польща знову ввела карантин для українців

Польща передумала пускати в країну авіапасажирів з України без обов’язкового карантину. Новий указ починає діяти з сьогоднішнього дня, 3 липня. Відповідне розпорядження опублікували на сайті МВС Польщі.

Винятки зробили тільки для декількох категорій осіб. Так, після перетину кордону не йти на самоізоляцію дозволяється учням, студентам різних форм навчання, слухачам закладів післядипломної освіти, аспірантам, які мають офіційне підтвердження факту навчання в Польщі. Не сидіти на карантині також зможуть ті, хто займається науковою або дослідницькою роботою.

Крім того, від проходження 14-денного карантину в Польщі також звільнені: члени екіпажів повітряних і морських суден; особи, які працюють на морських видобувних платформах, виконують роботи з реалізації стратегічних енергетичних проектів; водії, які здійснюють міжнародні пасажирські перевезення; екіпажі поїздів міжнародного сполучення.

Це також стосується членів дипмісій, представників міжнародних організацій і членів їх сімей, громадян ЄС і їх найближчих родичів, резидентів інших країн ЄС, які транзитом прямують через Польщу.

Джерело: