Польща знову обновила антирекорд за новими випадками Сovid-19 за добу

Польща зараз, як і багато інших європейських країн, переживає другу хвилю епідемії коронавируса. У наших сусідів за останній тиждень відзначений вже четвертий антирекорд за кількістю нових заражених.

Про це свідчать свіжі дані Міністерства охорони здоров’я, як передає RMF24.

За останню добу в країні захворіли ще 680 чоловік. Попередній «антирекорд» становив 658 заражень і був відзначений в цю суботу, 1 серпня.

Найбільше нових випадків заражень – в Сілезькому воєводстві (222), далі йдуть Великопольське і Малопольське воєводства з 94 і 88 випадками відповідно. В інших регіонах нових хворих – менше 50 чоловік.

Загальна кількість підтверджених випадків коронавируса в країні виросло до 48 149. З них 1 738 хворих померли, 35 056 пацієнтів – одужали.

Данные по Covid-19 в Польше на 4 июня

Міністр охорони здоров’я Лукаш Шумовський відзначав, що слід очікувати значної кількості заражень і що більша частина з них пов’язані з шістьма осередками.

«Це три шахти і три підприємства, тому кількість заражень буде рости. Наступні кілька днів буде по 500-600 заражень щодня », – сказав він.

Міністр додав, що оскільки нові випадки в основному пов’язані з окремими вогнищами, де цілеспрямовано тестують всіх контактних осіб – ситуація поки не є тривожною.

«Якби була ситуація, коли ми сьогодні маємо 600 випадків, завтра 800, ще через день – 1000, а через тиждень – 2000, тоді був би привід для серйозного занепокоєння», – упевнений міністр.

Джерело: