Поліція провела 17 обшуків і виявила розкрадання 80 млн гривень при будівництві Подільського моста в Києві

У п’ятницю ввечері, 17 липня, співробітники поліції в Україні провели 17 обшуків у фігурантів справи про розкрадання 80 млн грн під час будівництва Подільського моста в Києві.

Про це повідомляє прес-служба поліції.

«Слідчі Головного слідчого управління Нацполіціі почали досудове розслідування в травні 2019 року на підставі повідомлення Державної аудиторської служби України. Встановлено, що посадові особи розпорядника бюджетних коштів, генпідрядника та ще двох підприємств налагодили схему розкрадання бюджетних коштів шляхом завищення обсягів і вартості робіт при будівництві столичного Подільського моста », – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що в період з 2019 по 2020 роки фігуранти справи уклали договори з шістьма фірмами на суму понад чотири мільярди гривень. Кошти були переведені субпідрядникам, однак ті ніяких робіт не проводили, а частина коштів вивели у тіньовий оборот.

Тому правоохоронці в п’ятницю ввечері, 17 липня, провели 17 обшуків і ймовірного організатора схеми і його подільників. Були вилучені документи, чорнові записи та носії з інформацією, яка може підтвердити факт злочину. Речові докази вже направлені на експертизу.

У разі, якщо провину шахраїв доведуть, їм загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Джерело: