Площі в центрі Мінська оточили силовики з водометами, в місто в’їхали БТР

У столиці Білорусі на 6 сентября (29-й день масових протестів) запланований мітинг проти уряду, влада стягнула до Мінська велику кількість силовиків і спецтехніки, площі в центрі оточили і огородили колючим дротом.

Джерело: TUT.BY

Деталі: Як повідомляє білоруський портал, площа Незалежності в Мінську вже оточена. При цьому підземні переходи, що ведуть на площу, закриті. На Жовтневій площі силовики розгортають колючий дріт.

Територія біля стели обгороджена турнікетами з колючим дротом. Поруч знаходиться багато силовиків і спецтехніки, включаючи водомети.

У центр міста продовжують прибувати нові автобуси з силовиками. Також очевидці повідомляють, що в місто в’їхали БТР, відповідне відео з’явилося на каналі TUT.BY. До Палацу незалежності стягують важку техніку.

Також мінчани зняли огорожі навколо площі Незалежності вдень 6 вересня.

Силовики зі щитами і спецтехніка розташувалися уздовж проспекту Незалежності в районі Нацбанку і ГУМу, а також на вул. Леніна.

 

СЕРГІЙ БАЛАЙ, TUT.BY

 

 

О 12:30 на вхід і вихід закриті мінські станції метро Площа Леніна, Жовтнева, Купаловська, Площа Перемоги, Площа Якуба Коласа. Потяги слідують без зупинки на даних станціях. Мінський метрополітен просить вибачення за тимчасові незручності, прийняті нібито «з метою забезпечення безпеки пасажирів».

Нагадаємо:

У суботу, 5 вересня, в центрі Мінська пройшла чергова багатотисячна акція протесту під назвою «Жіночий марш миру».

У Білорусі з 9 серпня щодня проходять масові акції протесту проти результатів виборів президента, на яких переможцем оголошено Олександр Лукашенко. При цьому білоруси вважають, що на виборах перемогла опозиційний політик Світлана Тіхановском, яка заради власної безпеки була змушена виїхати з Білорусі.

Джерело: