Плавець з Гідропарку виграв суд проти МВС і не буде платити штраф за порушення карантину

Дніпровський райсуд Києва виправдав плавця з Гідропарку Валентина Бурьянова, який 6 квітня під час жорсткого карантину намагався вплав дістатися до тренажерів Гідропарку.

За словами спортсмена, суд закрив адміністративну справу проти нього через відсутність складу злочину.

«За ці неповних чотири місяці поліцейські довели, що дна і розумних меж для них не існує. Аваківці застосовують всі можливі механізми своєї безкарності: перевищення повноважень, незаконне затримання, застосування спецзасобів, приниження честі і гідності, підробка процесуальних документів, неповага до суду », – написав він у себе в Facebook.

Валентин Бурьянов в фейсбук

Валентин Бурьянов в фейсбук

Бур’янов також заявив, що за «всі злочини доведеться відповідати», і «не попрощався з Аваківці», але написав «до зустрічі в судах».

Як повідомляла «Країна», відразу ж після затримання Бур’янов заявляв, що не збирається платити штраф, якщо суд його призначить. Він відзначав, що постанови незаконні і ніхто не може відняти у нього конституційні права.

В інтерв’ю «Країні» Бур’янов зізнався, що вирішив проігнорувати карантин, тому що вважає за необхідне боротися за свої права і свободи. «Я що, Пабло Ескобар? Вони б ще вертушку підняли, ну, хлопці, я піском кидатися буду чи що. Я не порушив закон, тому не повинен платити штраф. Карантин повинен бути раціональним і не повинен знищувати країну », – заявив учасник інциденту.

Джерело: