Південна Корея може допомогти Україні в будівництві високошвидкісної залізниці

Україна зацікавлена ​​у співпраці з Корейським експортно-імпортним банком в розвитку високошвидкісного залізничного руху.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

«Ми готові … впроваджувати спільний проект з розвитку високошвидкісного залізничного руху, але при наявності вигідних фінансових умов майбутньої співпраці», – зазначив міністр інфраструктури Владислав Криклій на зустрічі з представниками компанії Hyundai Corporation.

Він зазначив, що останні кілька місяців МІУ вело діалог з представниками Hyundai Corporation щодо можливих форматів співпраці і процедур укладення необхідних угод. Мінінфраструктури очікує позитивного рішення корейського уряду з цього питання.

Відзначається, що проект «Високошвидкісні магістралі» передбачає будівництво нової інфраструктури для високошвидкісного залізничного руху, депо та тягових підстанцій, а також придбання 39 одиниць рухомого складу високошвидкісних магістралей на суму 1,3 млрд доларів.

За попередніми оцінками, загальна довжина шляхів, яку планується побудувати, становить понад 2 тисячі км, а потенційна кількість перевезених пасажирів – 5 млн на рік.

Економічна правда