Після вбивства Лота Гулі Україну чекає бандитський переділ – В’ячеслав Аброськін

Вчора, 20 серпня, в Туреччині було вбито відомого злодія в законі Лота Гулі (азербайджанець Надір Саліф). Ця смерть неминуче призведе до розбірок і переділу сфер кримінального впливу в Україні.

Про це заявив колишній перший заступник голови Нацполіціі України, а нині ректор Одеського держуніверситету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін в інтерв’ю Obozrevatel.

«Я можу сказати, що серед азербайджанців такого сильного злодія в законі на сьогодні більше немає. Ту злочинну ієрархію, яку він побудував в Україні, навряд чи тепер хтось зможе підтримати.

Я думаю, що вибудувана Гулі структура розпадеться. Дрібні кримінальні авторитети, які контролювали певні напрямки, зможуть це продовжувати і надалі. Але думаю, що в основному вони втратять контроль над деякими напрямками злочинної діяльності: ринками, вимаганням і так далі », – розповів В’ячеслав Аброськін.

Так само генерал поліції заявив про те, що Гулі дійсно був дуже сильною фігурою, і що всі злодії в законі, які перебували і перебувають в Україні, просто панічно його боялися.

Джерело: