Після смерті чоловіка в басейні з сухим льодом скандальний блогер Діденко похвалилася фото з бойфрендом

Російський Instargam блогер Катерина Діденко, у якої чоловік загинув на вечірці з сухим льодом в басейні, опублікувала фото з новим хлопцем з відпочинку в Абхазії. Підписники розкритикували її за те, що вона знайшла хлопця менше, ніж через півроку після смерті чоловіка.

Після великої кількості негативних коментарів дівчина заявила, що була змушена обмежити можливість писати під публікацією і пояснювалася в Сторіс.

«Ви просто задумайтеся: кому буде краще, якщо я впаду в депресію, зіп’юсь, перестану працювати і почну виносити останнім з дому? Мені? Дітям? Для кого потрібна галочка «сумувати рівно рік»? Тобто 365 днів ти сидиш вдома, а на 366-й йдеш у відрив? » – повідомила вона.

Діденко зізналася, що від самотності у неї починає «зносити дах», і заявила, що сумує за чоловіком, але розуміє, що його вже не повернути.

Блогер Диденко после смерти мужа нашла парня

Фото: instagram/didenko.katerina

Нагадаємо, чоловік Катерини Діденко загинув на початку березня одному з банних комплексів в Москві, де блогерша святкувала свій день народження. Під час вечірки в басейн висипали сухий лід, в результаті двоє людей померли на місці, отруївшись парами, а її чоловік Валентин помер пізніше в реанімації.

Джерело: