Під Вінницею австрієць з дружиною три роки знімали дитяче порно під прикриттям модельного агентства

35-річний громадянин Австрії і його 22-річна дружина промишляли виготовленням дитячого порно в Україні. Для цього вони відкрили в приватному будинку під Вінницею нібито дитяче модельне агентство і задіяли юних моделей в зйомках. Хлопчиків і дівчаток фотографували в напівоголеному вигляді. Сімейний тандем просував свій «бізнес» протягом трьох років. Зловмисники продавали порноконтент іноземцям за криптовалюта, яку потім конвертували в гривню. Про це повідомляє регіональне ГУНП.

«35-річний громадянин Австрії і його 22-річна дружина в приватному будинку в Вінницькому районі під видом модельного агентства облаштували дитячу студію, де здійснювали фото-, відеозйомку напівоголених дітей, після чого продавали виготовлені матеріали на закритих сайтах», – йдеться в повідомленні.

задержанный иностранец

задержанный гражданин Австрии

В ході розслідування з’ясувалося, що зловмисники фотографували і знімали дітей без згоди батьків, а продукцію викладали для продажу на закритих сайтах в віртуальному сховищі.

За висновком мистецтвознавчої експертизи, проведеної фахівцями Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру, відзняті фото та відеоматеріали мають ознаки дитячої порнографії.

размытое фото ребенка

размытое фото ребенка

Під час проведення санкціонованих обшуків слідчі вилучили мобільні телефони, комп’ютерну техніку, електронні носії інформації та інші речові докази.

обувь, которую использовали для съемок

одежда, которую использовали для съемок

Слідчим управлінням обласного главку поліції розпочато кримінальне провадження за ч.5 ст.301 Кримінального кодексу України (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження предметів порнографічного характеру, що містять дитячу порнографію), за що передбачено до 12 років ув’язнення. Вирішується питання про оголошення затриманим про підозру і обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою без права застави.

Джерело: