Під Рівним продавець ледь не задушила купувальницю, яка увійшла в магазин без маски

У Костополі Рівненської області у продавщиці стався конфлікт між продавцем в магазині і покупницею, яка прийшла туди. Дівчина зайшла без медичної маски під час карантинних обмежень, а продавець, за її словами, почала її душити за це.

Про це дівчина написала на сторінці «КОСТОПІЛЬ – ЧАС» в Facebook.

Мешканка міста Ірина Веремчук стверджує, що стала жертвою неадекватно продавщиці з магазину «Київські напівфабрикати» в Костополі. Жінка зайшла в магазин і побачила, що продавець опустила маску до підборіддя, тому вирішила і собі не надягати. Це і спровокувало конфлікт.

«Оскільки в продавщиці маска« висіла на бороді »і була вона без рукавичок, я теж зайшла без маски. Зрозумійте мене правильно: я мала при собі маску, але якщо я дотримуватися карантину, то і інші теж, тим більше в магазині. З боку продавщиці відразу посипалися на мою адресу хамські зауваження. У відповідь я теж зробила їй зауваження, що її зовнішній вигляд, як продавця, теж не відповідає вимогам карантину. Вона стала вимагати покинути магазин і відмовлялася обслуговувати! Хамство, невихованість, непрофесіоналізм і ненависть в продавщиці зашкалювала! А далі було ще «цікавіше»: я дістала з холодильника пакет варениками з проханням, щоб вона мене обслужила, і конфлікт вичерпано. Продавець вирвала у мене з рук пакет з варениками, вони розлетілися по всьому магазину, а іншою рукою схопила мене за шию і почала душити! Я її отпихнула, так і від її нігтів залишилися подряпини. Звичайно я після цього почала на неї кричати, люди збіглися. Шкіру живцем здерла, сьогодні рана. Нігті чорні у неї, щоб хоч зараження не було », – розповіла вона.

Костопільчанка каже, що в поліцію не зверталася, однак вирішила поділитися ситуацією, щоб вона знову не повторилася в майбутньому.

В Костополе продавец душила покупателя за отсутствие маски

В Костополе продавец душила покупателя за отсутствие маски

Джерело: