Під Миколаєвом жінці в лікарні вручили ампутовані ноги чоловіка після операції

У Миколаївській області, в районному центрі Новий Буг, жінці в лікарні віддали мішок з ампутованими ногами після операції її чоловіка.

Про це під час брифінгу сказала подруга постраждалої жінки Оксана Кірічішіна, передає УНН.

«У її чоловіка ампутували ноги. Вона мені дзвонить і каже, вона залишила дітей своїх зі мною в даний час, так як їй сказали в лікарні – прийдеш вранці, посидиш, поки закінчиться операція, і забереш ноги з собою. Їй дають на плечі цей мішок з ногами. Вона йде, втрачає свідомість, тому що, як вона мені потім говорила – я відчувала тепло цих ніг у себе на плечі », – сказала Оксана Кірічішіна.

За словами головного лікаря закладу, який був присутній на зустрічі, жінка не спробувала розібратися в ситуації.

«Ви йдете, якщо виникають питання, до завідуючого підрозділом. Він не може вирішити питання – йде до керівника установи. І питання вирішується. А ви собі на плечі той мішок, знаючи-не знаючи, що з ним робити. Для чого ви це робили? За утилізації. Наш заклад піднімало це питання вже скільки я депутатом – 15 років. У нас був центр утилізації, який благополучно місцеві жителі розікрали, залізо викрали і здали на металобрухт. І воно коштує в руїнах по сьогоднішній день. Відновити задоволення це недешеве. За цінами двох або трирічної давності коштувала сама установка 300 тис. А плюс потрібно її ще встановити і отримати ліцензію », – сказав головний лікар.

За його словами, там, де немає такої установки – питання утилізації вирішується за допомогою поховання на кладовищі. Якщо у родича є місце на кладовищі, де колись буде лежати тіло – то там.

«Не може цим питанням займатися керівник тієї громади, звідки житель – з села – в селі є голова сільради, голова ОТО, наш мер. І ще жодного разу не було, щоб вони відмовили », – додав він.

Джерело: