Під Луцьком чоловік заплатив $ 200 тисяч за вступ до масонської ложі і чекав призначення на посаду в Кабміні

Житель Луцька представлявся членом британської організації «Групи Ротшильда» і пропонував за 200 тисяч доларів сприяння в отриманні посади в Кабміні України та зарахування до закритої «групі масонів». Здобувач обіцяних їм благ готовий був заплатити вказану суму і навіть написав заяву на вступ в «групу масонів». Однак щось пішло не так і зловмисника затримали при отриманні грошей. Про це повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Нацполіціі.

«Засновник і голова Луцької міської організації однієї з політичних партій налагодив злочинну схему вимагання коштів за нібито допомогу в призначенні на керівні посади в вищих органах державної влади України», – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що зловмисник представлявся від імені британської організації «Групи Ротшильда», застосовував психологічні маніпуляції і легко входив у довіру до потерпілих. На схемі йому вдалося заробити понад 1,5 мільйона доларів.

Варто зазначити, що серед вилученого у затриманого заяву потерпілого про вступ в закриту «групу Масонів», перстень «друк Масонів» і, власне, 200 000 доларів.

скриншот сообщения