Під Києвом солдат-строковик помер після знущань товариша по службі

В одній з військових частин Національної гвардії в Вишгороді Київської області солдат Національної гвардії змусив віджиматися по службі, після чого вдарив його в груди. В результаті потерпілий помер. Тепер вбивці загрожує до 10 років в’язниці.

Про це у вівторок, 6 жовтня, повідомили в прес-службі Спеціалізованої прокуратури у військовій і оборонній сфері Центрального регіону.

«Встановлено, що 03.10.2020 зазначений військовослужбовець, порушуючи статутні правила взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності між ними відносин підлеглості, застосував насильство до свого товариша по службі, а саме змусив останнього віджиматися від підлоги, після чого завдав удар кулаком правої руки в область грудної клітини, від чого потерпілий знепритомнів і, не приходячи до тями, помер », – йдеться в повідомленні.

Правоохоронці заарештували нацгвардейца, йому вручено підозра в скоєнні злочину за ч. 3 ст. 406 КК України, санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років. На даний момент триває проведення судово-медичної експертизи і слідчих дій з метою встановлення об’єктивних обставин злочину.

Под Киевом солдат-срочник умер после издевательств сослуживца. Скриншот: Спецпрокуратура в Фейсбук

 

Джерело: