Під Харковом затримали міжрегіональну ОЗГ кримінального авторитета

У Харківській області затримали чотирьох учасників організованого злочинного угруповання, яке діяло під керівництвом кримінального авторитета Князя, яка мала судимість за вбивство.

Про це повідомила прес-служба Офісу генерального прокурора.

«За місцем проживання та перебування учасників групи проведено 27 обшуків. За результатами вилучено майже 8,4 млн грн і близько 170 тис. Доларів США та 40 тис євро грошових коштів, чорнові записи, що свідчать про масштабну злочинну діяльність, а також засоби зв’язку, зброю і патрони різних видів », – йдеться в повідомленні.

Як встановило слідство, банда мала чітку структуру і довго займалася вимаганням, рейдерством, а також іншими злочинами на території Харківської, Дніпропетровської та Полтавської областей. Відзначається, що до складу входили і колишні правоохоронці.

«Зараз затриманим готується повідомлення про підозру в незаконному позбавленні волі і викрадення людей, розбої, вимаганні та незаконному заволодінні транспортними засобами, вчинених організованою групою (ч. 3 ст. 146, ч. 4 ст. 187, ч. 4 ст. 189, ч . 3 ст. 289 КК України). Також проводяться слідчі дії, спрямовані на встановлення і затримання інших учасників і лідера організованої групи, який керував її діяльністю з-за кордону », – повідомили в ОГПУ.

За даними «Країни», були затримані люди з прізвищами Шелковін, Кияшко, Ободонцев, і Кудрін. Зараз їх везуть до суду. Крім того, Вадиму Казарцева, на прізвисько Князь, виписали заочне підозра за статтями 189, 187, 146, 289 КК України.

Фото с места преступления. ОГП

Фото с места преступления. ОГП

Фото с места преступления. ОГП

Джерело: