Під Харковом викрали чоловіка і вимагали 20 тисяч доларів

Поліція звільнила чоловіка, якого викрали в Харківській області і вимагали викуп в 20 тисяч доларів.

Про це повідомили в прес-службі МВС в п’ятницю, 24 липня.

«Зараз життю та здоров’ю звільненого чоловіка нічого не загрожує. Троє учасників групи затримані, їм планують вручити повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених двома статтями Кримінального кодексу України », – сказано в повідомленні.

Злочинець приїхав в будинок 39-річного чоловіка і почав вимагати у нього неіснуючий борг. Потерпілий відмовився передати гроші здирникам, оскільки, за його словами, ніяких боргових зобов’язань не мав. Йому спочатку погрожували побиттям, а потім схопили, посадили в авто і повезли в невідомому напрямку. Батькові потерпілого повідомили про викуп в 20 тисяч доларів.

У спецоперації по звільненню брали участь бійці корд, так як злочинці були озброєні і погрожували батькові потерпілого. Під час передачі викупу вимагачів затримали.

«Відомо, що всі три фігуранти – учасники етнічної організованої групи у віці від 28 до 39 років, жителі Харківської області. Вони вже мають багату кримінальну історію: були судимі за побиття і майнові злочини. Три фігуранта затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. За місцем проживання зловмисників та їх близького оточення слідчі проводять санкціоновані обшуки », – додали в міністерстві.

Затриманим будуть вручені підозри в скоєнні злочинів, передбачених статтями про вимагання та незаконному позбавленні волі або викрадення людини. Їм загрожує до семи років в’язниці.

Фото МВД с места задержания

Фото МВД с места задержания

Фото МВД с места задержания

Джерело: