Під Харковом сім’я фермерів тримала в рабстві 9 осіб

Сім’я в Харківській області тримала силою і змушувала безкоштовно працювати в фермерському господарстві дев’ять осіб. Серед звільнених троє жінок, п’ятеро чоловіків і одна дитина.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури в Харківській області.

«В ході обшуків, проведених прокуратурою області спільно з Управлінням по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, ГУ Нацполіціі в Харківській області, виявлено 9 осіб, які піддавалися примусової трудової експлуатації і не отримували заробітну плату. Серед них – троє жінок, п’ятеро чоловіків, 1 неповнолітній », – йдеться в повідомленні.

Згідно вивченої інформації, члени групи підшукували людей, які перебували в уразливому стані. Їм обіцяли високооплачувану роботу і хороші умови проживання.

Насправді людей селили на фермерському господарстві, де умови проживання були непридатними для життя. Їм надавали вказівки щодо виконання певного обсягу роботи і платили мізерні гроші.

У разі, якщо робота не була виконана, людям створювали штучні борги і змушували їх відпрацьовувати. Свобода пересування при цьому у людей була обмежена як в робочий, так і неробочий час.

За даним фактом порушено кримінальну справу.

Джерело: