Під Дніпром вівчарка накинулася і покусала п’ятирічну дитину

У місті Підгороднє Дніпропетровської області на 5-річного хлопчика накинулася вівчарка, повалила його на землю і почав кусати. Малого врятував один із сусідів, який почув крики переляканих дітей.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Все сталося ввечері в приватному секторі, де нечасто їздять машини, тому батьки спокійно відпускають малюків погуляти на вулиці. Того вечора почули відчайдушний крик.

«Вискакую і у мене волосся дибки. Дивлюся – маленький хлопчик Ваня лежить на підлозі, дригає ногами, а його собака гризе. Я, як ведмідь, накинувся, відігнав цю собаку, відкинув », – пояснив сусід Михайло Іванов, який врятував дитину.

Бабуся потерпілого пані Вікторія розповідає, що хлопчик не плакав, а мужньо терпів біль: «Коли дідусь зняв з себе штани, щоб придавити кров, він сказав» Дідусь, мені боляче, але я потерплю ».

Малого відразу ж повезли в лікарню, не чекаючи швидкої. Хлопчик зараз в нейрохірургії. Життя дитини тепер в безпеці, запевняють лікарі.

«Під наркозом дитині обробили всі рани – ушили, зробили пластику, первинну хірургічну обробку. Психологічний стан нормалізувався », – заявив начальник хірургічної служби дитячої обласної лікарні Сергій Инюшин.

Пес тоді кинувся і на іншого хлопця, втім, той відбувся переляком. На крик вибігли мешканці всіх навколишніх будинків, і через кілька хвилин власники все ж змогли загнати вівчарку на подвір’я. Своєї провини вони не заперечують, але впевнені – це нещасний випадок. Мовляв, діти почали обніматися з жінкою, а пес вирішив, що йому щось загрожує і кинувся захищати.

«Почали кричати» Бабуся Люда, ми вас давно не бачили ». На мене всі кинулися діти, а він подумав, що мене хтось нападає », – розповіла власниця собаки. Але сусіди кажуть, що пес дуже агресивний. Як і попередні у цих господарів.

У такій поведінці собаки винні саме господарі, запевняють кінологи. Мовляв, пес, якого дресирували, знає і реагує на «стоп» команди.

«Господиня недогледіла, злий собака службовий може кинутися за дитиною. Для нього немає поняття дитина або доросла людина. Тут однозначно проблема власників », – вважає кінолог Олексій Таран.

Покусаний хлопчик пробуде в лікарні як мінімум до кінця тижня. Медики переконатися, що в рани потрапила інфекція. А його мама збирається до суду.

Правоохоронці вже склали адмінпротокол на власників за неналежне утримання тварин. Відкривати кримінальне провадження ще вирішують.

Джерело: