Під Дніпром в лісі вивалили фуру секонд-хенду

У Дніпропетровській області, біля селища Чаплі, виявили купу одягу і взуття з секонд-хенду – розміром з фуру, яку вивантажили просто в зелену зону. У цій купі багато хороших речей, які можна було б просто роздати нужденним.

Про це розповів користувач Facebook Вадим Шуйдін і розмістив на своїй сторінці фотографії.

«Не перестаю дивуватися нашому підприємцю. Чому було просто не роздати? Навіщо так байдуже ставитися до природи і до нужденних в одязі людям? Апофеоз безглуздості і малодушності », – написав Шуйдін.

Він додав, що місцеві жителі вже виявили цю величезне звалище речей і навіть поповнили свої шафи новим одягом. Однак користувача турбує інше – якщо ці речі не приберуть або НЕ спалять, то вони будуть роками гнити в лісосмузі і псувати навколишнє середовище.

«По-моєму, на обличчя типове« перевиробництво », як за часів великої депресії в США, коли зливали в річки молоко і закопували м’ясо. Але ми не штати, навіть 30-х років, у нас достатньо тих, кому ці речі необхідні. І, звичайно, забруднення природи має бути жорстко карається. А підприємець міг би більш відповідально вести себе перед законом і совістю », – зазначив користувач.

Под Днепром нашли выброшенную фуру секонд-хенда

 

Джерело: