Під Дніпром двоє поліцейських побили чоловіка, щоб вибити у нього зізнання у вбивстві

Двох співробітників поліції запідозрили в вибиванні зізнання у в умисному вбивстві.

Про це повідомляє прес-служба Державного бюро розслідувань в середу, 22 липня.

Так, начальнику та заступнику начальника одного із секторів Жовтоводського ОП ГУ Нацполіціі в Дніпропетровській області повідомили про підозру в перевищенні влади із застосуванням насильства.

В даний момент вирішується питання про їх арешт і відсторонення від посад.

Якщо їх провини буде доведена, то їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

«Слідством встановлено, що в червні 2020 року поліцейські, розслідуючи загибель жителя Жовтих Вод від вибуху бойового запасу, запросили у відділ поліції громадянина, який в момент вибуху знаходився недалеко від місця події.

У приміщенні відділу поліції правоохоронці посадили потерпілого на стілець і почали «вибивати» зізнання в умисному вбивстві. Останній, в свою чергу, категорично заперечував причетність до події і наполягав, що був лише свідком трагедії.

Змушуючи визнати провину поліцейські завдали потерпілому більше 20 ударів, заподіявши численні травми, за висновком судово-медичної експертизи тілесними ушкодженнями середнього ступеня тяжкості », – йдеться в повідомленні ГБР.

Фото ГБР с места преступления

Джерело: