Під час промови Порошенка біля Печерського суду в нього кинули пачкою доларів

Під час перерви в судовому засіданні у справі про призначення заступника голови СВР Сергія Семочко, екс-президент України Петро Порошенко вийшов до своєї групи підтримки і почав виголошувати промову. Однак його ненадовго перервав невідомий чоловік, який кинув в колишнього главу держави фальшиві долари.

Відео інциденту розповсюдив телеграм-канал Pavlovsky News.

Так, після того як в Порошенко полетіли фальшиві долари, екс-президента одразу взялися захищати його охоронці. Однак колишній глава держави відштовхнув своїх захисників і почав вказувати пальцем на чоловіка, який кинув «валюту».

«Цього провокатора, який до нас прорвався, терміново, ми зараз встановимо хто він і звідки взявся. Ми будемо саме так зустрічатися з кожним. Це Офіс президента, замовляє саме такі кроки проти лідера опозиції. Ще одне підтвердження, що вони нас бояться. Нехай трясуться », – сказав Порошенко.

Чоловіка, який скоїв таку «акцію» відразу ж почали активно штовхати люди у військовій формі. Чим завершився інцидент поки невідомо.

blob:https://www.facebook.com/f84497df-352f-473f-b3d2-7876bbe87fc6

Нагадаємо, 8 липня Печерський суд продовжує обирати запобіжний захід Порошенко, який проходить підозрюваним у справі про незаконне призначення заступником глави Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочко в обхід РНБО. Слідство просить призначити запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання з забороною на виїзд за кордон.

Джерело: