Перельоти між Європою і США можуть відновити по повітряних коридорах

У Німеччині Федеральна асоціація повітряного транспорту (BDL) пропонує створити обмежені повітряні коридори між основними транспортно-пересадковими вузлами в США і Європі, щоб відновити трансатлантичні авіаперельоти.

Про це повідомляє Bloomberg.

Так, пілотні проекти з’єднають аеропорти в Чикаго, Бостоні, Лос-Анджелесі і прилеглому до Нью-Йорку місті Ньюарк, штат Нью-Джерсі, з Франкфуртом-на-Майні і Мюнхеном в Німеччині, а також з іншими великими європейськими міжконтинентальними транспортно-пересадковими вузлами .

Таким чином в федерації сподіваються оживити ринок трансатлантичних авіаперевезень, який приносить найбільший дохід галузі, і допомогти великим європейським авіаперевізникам, таким як Deutsche Lufthansa AG і IAG SA, відновитися після пандемії.

Перед польотами пасажири повинні будуть надавати негативний тест на Covid-19. За словами керівників BDL Маттіаса фон Рандова і Пітера Гербера, тестування на Коронавірусние інфекцію вже проводиться в Бостоні і двох німецьких аеропортах, і воно може бути в короткі терміни запущено і в інших місцях.

Lufthansa, IAG і Air France-KLM мають комерційні партнерські відносини з найбільшими авіакомпаніями США. Однак для реалізації запропонованого BDL плану влади країн повинні погодити питання про те, який вид тестування буде прийнятий.

Джерело: