Пастор, що розбестив хлопчика, уникнув покарання за рішенням суду у Львові

У Львові суд звільнив від покарання пастора церкви євангельських християн в селищі Сколе, який виявився педофілом.

Про це повідомляє Zaxid.net.

Так, 47-річний Петро Височанський, засуджений до обмеження волі за розбещення 14-річного хлопчика, уклав з підлітком угоду, компенсувавши моральну та матеріальну шкоду. Після цього жертва не висловила невдоволення в зв’язку з виходом насильника на свободу.

Львівський суд звільнив від покарання пастора, який був засуджений до тюремного ув’язнення за розбещення 14-річного хлопчика.

У зв’язку з цьому достроково закінчився дворічний термін пастора, який змінили на рік випробувального терміну.

Відзначається, що 20 серпня цього року чоловік заманив хлопчика в машину під приводом допомоги в настройках телефону на парковці місцевого «Епіцентру». Потім пастор почав приставати до дитини, розповідаючи йому недитячі історії.

Церква, в якій працює пастор, до сих пір не дала коментарі про цей інцидент.

Нагадаємо, з’ясовуються нові шокуючі подробиці про львівський педофіле- «богослова», який роками розбещував дівчаток в створеному ним дитячому християнському таборі. Ним виявився 46-річний львів’янин Роман Московченко, близький до греко-католицьким церковним колам Львова. Він ніколи не був одружений і не мав своїх дітей. Гвалтівнику загрожує 15 років, він під арештом без права на заставу.

Джерело: